Recenze

Svatební agentura Avava splnila všechna naše očekávání a v mnohém je i předčila. Ivka s Evkou tvoří dokonalou dvojku a splní vám všechny představy. Během svatebního dne jsem jim byla moc vděčná, že jsem nemusela vůbec nic řešit a užívat si náš velký den. Komunikace a celková spolupráce s nimi byla na jak na profesionální úrovni, tak i na úrovni přátelské.
Rozhodně bych neměnila a moc ráda na ně s díky vzpomínám 

Tereza Hejníčková

Nevěsta

Naše představa - neformální veselka, přijet, zůstat a prožít vše až do konce na jednom místě, uvolněná atmosféra. A výsledek? Králíkův mlýn nám přesně toto nabídl, do posledního požadavku splnil a k tomu mnohé další! Zajímavá zákoutí areálu skrývala spoustu překvapení. Člověk otevře tajemné dveře a objeví něco, co se zrovna hodí, nebo je nějak zajímavé. Ať je to chladný sklep, kde byly v horkém dnu skladovány nápoje, zajímavý stolek, těžko pojmenovatelný mlýnský mechanismus, nebo třeba zaprášený anglický veterán. Z každého místa číší bohatá historie, autentičnost a nějaký příběh. Děti všude šmejdí, nebo si hrají na zahradě. Rodiče o nich neví. Odpočinout si člověk může na zahradě, nebo se projít do nedalekého Mokroše.
Nervozita? Vždyť jsme tu první svatba! A co když....? A lvko co kdyby tady bylo...? A šlo by tohle takto? Vše bylo hned splněno, jak bylo slíbeno a jak jsme si přáli. Při přípravách nervozita postupně opadala. Cože? Nasazení Ivky, Evky a dalších z mlýna bylo nad rámec domluvených služeb a prostě "tomu" člověk už v průběhu všemu věří a má jistotu, když vidí ten sdílený zápal a podporu druhých! Koordinátorka Evka byla během svatebního dne jako víla, která dokázala svatebčanům plnit každé přání a příjemně vést svatební veselí. Všechno klaplo na první dobrou! Anebo? Nevíme o ničem... Team Králíkova mlýna nám nedal příležitost si něčeho všimnout!
Jednoznačně doporučujeme!

Rýcovi

Manželé

Místo je nádherné a má svoji atmosféru. Holky jsou moc šikovné a zapálené pro věc. S Ivkou po celou dobu skvělá komunikace a příjemná domluva. Díky!

Markéta

Nevěsta

Nejlepší koordinátorka ♥️ za nás spokojenost největší , vše bylo v topu a dopadlo to užasně! Všichni spokojeni ♥️ Dávám 10 bodů z 10!

Andrejka

Nevěsta

Naprostá spokojenost, holkám jsme nechali volnou ruku a vytvořili to tak, jak nikdo! ? opravdu krásná práce a holky jsou šikovné. Za nás maximální spokojenost a ochota ♥️ Jste skvělé 

Andrejka Bartíková

Nevěsta

Krásné místo na svatbu! Všem hostům se moc líbilo a i my jsme byli nadšení. Prostředí mlýna je opravdu veliké a nabídne opravdu vše na co si vzpomenete. Komunikace s majitelkou Ivčou byla skvělá a ihned my na vše vždy odpověděla, dokázala mi poradit a nádherně nám nachystala, společně se svatební agenturou Avava, stoly a ostatní výzdobu <3
Děkujeme

Bouldering Jane2

Nevěsta