NÁŠ TÝM

Ivka, Evka, Terka, Žanda, Míša, Marta & Pavla 

Vaši svatbu uděláme jedinečnou od A až do Z.
Zaměřujeme se na přání novomanželů, na detaily a preciznost.  

Tým Avava
Tým Avava

KOORDINÁTORKY

Proč by si novomanželé měli najmout certifikovaného koordinátora?

Vaše svatba nebo večírek bude událost, na kterou budete vzpomínat po celý svůj život.


Je to investice, kterou by měl promyšleně zorganizovat profesionální koordinátor.


Správný koordinátor bude vědět, jak navrhnout a vytvořit klidný průběh Vaši svatby či oslavy.


V klidu zvládneme veškerou časově náročnou logistiku zahrnutou do plánování Vaši akce.


Naše profesionální zkušenosti a rady Vám pomohou vyhnout se nákladným chybám.


To vše Vám a Vaší rodině umožní si skutečně užít každou část Vašeho výjímečného dne.


Vše zařídíme a zjednodušíme tak, abyste si mohli odpočinout a zářit!

DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU : BUY ME A COFFEE

IVKA PÁNKOVÁ

Koordinátorka

Již jako malá holka jsem měla obrovskou radost, když jsme s mámou hezky prostíraly stůl o svátcích nebo jenom tak v neděli k obědu. Vánoce a Velikonoce byly v naší rodině hodně o přípravách, dekoracích, zdobení bytu a okolí. 

Když se organizoval školní výlet nebo plánovala rodinná oslava, vždy jsem byla v čele projektu. 

Proto, když přišel prostor pro moji seberealizaci a tvořivost, neváhala jsem a svůj čas maximálně zacílila k vybudování svatebního místa Kralíkův mlýn a eventové agentury Avava.cz


V březnu 2021 jsme se obě dvě s Evkou staly certifikovanými koordinátorkami.

Ivka
Ivka

Terka Otavová

zdroj mé inspirace, nápadů a záruka dobré nálady a smíchu. Známe se přes 10let a vždy se vzájemně můžeme na sebe spolehnout. Terka má ráda severský minimalistický styl designu, miluje i boho styl, moc ráda pracuje s přírodními materiály. 

Když jsem ji na začatku zrodu AVAVY řekla, co plánuji, ona byla krátce po druhém porodu a ukecávala mě ať ji v tom nenechávam samotnou. Ja ji ale řekla, že mé druhé dítko jsou svatby... Rozesmálo jí to. Ani minutu nezapochybovala o tom, že bych do toho neměla jít a maximálně mě podpořila. 

Dnes mi dělá support a já si dekorování bez její konzultace, nebo účasti na svatbě, nedokáži představit. Příští rok se těšíme na nové zkušenosti a máme radost, že se u naších nevěst budeme moct realizovat.

Terka
Terka

Míša Pánková

Ahoj, jmenuji se Míša, je mi 20 let a jsem pomocná ruka naší Ivky. 

Na svatbách mám nejraději, že pár stráví svůj důležitý den s těmi nejbližšími a zažijí srandu, radost a spoustu hezkých chvil. 

Jsem ráda, když mohu připravit zázemí někomu, komu to poté vykouzlí úsměv na tváři.

Míša
Míša
Žanda, Terka, Pavla & Ivka
Žanda, Terka, Pavla & Ivka
Terka & Ivka
Terka & Ivka
Terka & Ivka
Terka & Ivka
Evka & Ivka
Evka & Ivka

EVA CELTOVÁ

Koordinátorka

Svatba je radost, zábava, nádherný den plný lásky. Je to událost, na kterou budete ještě dlouhá léta vzpomínat. Každá svatba je úžasná, jedinečná a neopakovatelná záležitost. Bude mi potěšením prožít tento den s Vámi od předsvatebních příprav až do finále Vašeho velkého dne.

Nejvíce mě baví méně formální, pohodové svatby ve stodolách, mlýnech, zahradách apod., ale pokud to bude v mých silách, ráda se budu podílet na přípravách Vaší svatby na jakémkoliv jiném místě. Nejdůležitější je, abychom spolu byli na stejné vlně a seděli si navzájem, pak je možné téměř vše.

S Ivkou nás dala dohromady náhoda teprve nedávno, nejspíš tomu tak osud chtěl, a letos nás tak čeká společná příprava svateb v Králíkově mlýně, na kterou se moc se těšíme. Postaráme se o to, abyste mohli hodit starosti za hlavu a užít si svůj "den D" v pohodě a bez stresu. A to nejen vy, ale také Vaši hosté.

Evka
Evka

Marta Kypusová

Marta, je skvělý člověk, chodící "zlaté stránky" a řešení téměř na každý problém. Když jsem chystala vlastní svatbu, moc dobře jsem věděla, že bez koordinace to nepůjde. Evka byla na jiné svatbě a já vymýšlela koho oslovit. Poslechla jsem svůj vnitřní hlas a oslovila Martu. 

Známe se léta, vím, že organizuje různe oslavy, obří akce o stovkách lidí a vede v práci velký team lidí. Je v tom dobrá. Naši svatbu si předem detailně nastudovala, přešla se mnou harmonogram do posledního bodu, nic nenechala náhodě. Ja věděla, že jsem udělala nejlépe jak jsem mohla a celou svatbu jsem si moc užila. 

Děkuji ti, že si kývla na moji nabídku, být mi pravou rukou na svatbách u koordinacích. Teším se, jak se vše, co plánujeme posune dál

Marta
Marta

Pavla Veřeřová

je náš guru přes tiskoviny a dárkové předměty. Má skvělý cit pro detail a pořádek.

Tým Avava
Tým Avava
Marta
Marta
Žanda
Žanda
Ivka & Evka
Ivka & Evka
Ivka & Evka
Ivka & Evka