"Projekt AVAVA vznikl již strašně dávno, když jsme s mojí budoucí švagrovou Žandou začaly během kafe v naši oblíbené kavárně, koketovat s myšlenkou společného projektu. Realizace našich hobby, ve kterých jsme šikovné. Já, která ráda plánuji a organizuji oslavy ~ svatby a Žanda, která je profesionál v oblasti cvičení, pohybu, ve spravování webových stránek a sociálních sítí."

Žanda,

já můžu jen poděkovat Ivce, že mě tímto směrem navedla. Jelikož se známe už nějaký ten rok a jsme budoucí švagrové, můžeme tuto agenturu označit jako rodinnou. Od fitness odvětví jsem se dostala k plánování novinek, hledání inspirace, designu, návrhu svatebních dárků. Jsem hlavou všech online prezentací na sociálních sítích, všechny photo edit a reels projdou pod mým dohledem. Design a úprava webových stránek. Dalo by se říct, že jsem společník který pro tento projekt dýcha a podporuje ho na dálku za oceánem. V dnešní době modernizace a technologií to není nic zvláštního a právě naopak náš dosah k novinkám v trendech v oblasti svateb je o to větší. Baví mě tvořit a budovat, mám radost, že se naše plány postupně stávají realitou. 

Těšíme se na naše další projekty a novinky pro Vás.

Žanda
Žanda


Ivka,

označení AVAVA žije se mnou od mala, protože jsem si tak říkala jako malá holka. Celý život se učím nový věcem a poslední dobou sbírám víc a víc informací a poznání, které se ke mně dostávají. 

Mám smysl pro cit, design či komunikaci s lidmi a vidím věci v číslech a tabulkách. První naše plány vznikly již v roce 2016, pak ale Žanda dostala možnost jít pracovat do ciziny.  Já se tehdy vrhla do úplně jiného projektu, být maminkou úžasné holčičky Luisy. Minulý rok se náš sen opět připomněl, dostala jsem totiž možnost vést krásné místo pro svatby - Králíkův mlýn. Nemohly jsme jinak, než náš sen "dokopat" do úspěšného spuštění. Žanda se ke mně připojila online s pomocí tvořit a vypustit náš projekt co nejdříve do světa. 

Těšíme se na každou novou zkušenost a příležitost, která na nás čeká.  

Ivka
Ivka